Zapoznałam/em się i akceptuję
informację o RODO    AKCEPTUJĘ
14 657 27 27
biuro@alumax.info
Systemy rolet, moskitier i okiennic

Dom jest miejscem, w którym spędzamy większość naszego życia. Z tego powodu warto zadbać, by był on miejscem szczególnym. Miejscem, w którym pragniemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wracamy po trudach dnia codziennego. W tym celu została przygotowana kompleksowa oferta systemów rolet zewnętrznych, moskitier i bram garażowych.

Rolety zewnętrzne działają znacznie skuteczniej niż zwykłe zasłony czy modne obecnie żaluzje fasadowe i screeny, ponieważ spełniają znacznie więcej funkcji. Rolety zewnętrzne przyczyniają się zwłaszcza do redukcji utraty ciepła zimą w znaczący sposób poprawiając bilans energetyczny budynku. Zapewnia to poduszka powietrzna, która tworzy się pomiędzy powierzchnią okna a pancerzem rolety stanowiąc doskonały izolator. To sprawia, że możemy zaoszczędzić wydatki na energię przez cały rok nawet o 30 %. Ponadto tego typu produkty chronią także przed śniegiem, deszczem i wiatrem. Latem z kolei, rolety zewnętrzne skutecznie chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczeń przez promienie słoneczne, zmniejszając w ten sposób zużycie dodatkowych urządzeń chłodzących. Rolety aluminiowe zamontowane zgodnie z wytycznymi systemodawcy posiadają również bardzo dobre właściwości akustyczne, co pozwala na znaczące zniwelowanie odczucia hałasu pochodzącego z zewnątrz. Systemy rolet mogą być dodatkowo zintegrowane z moskitierą, co gwarantuje skuteczną ochronę pomieszczeń przed owadami. Ponadto odpowiednio dobrany system rolet zewnętrznych może stanowić zabezpieczenie przed włamaniem. Istnieje innowacyjny system rolet antywłamaniowych.

Systemy roletowe dzięki swemu estetycznemu wyglądowi doskonale prezentują się zarówno w domu mieszkalnym, jak i budynku biurowym. Dzięki bogatej kolorystyce można je dopasować do koloru stolarki okiennej bądź elewacji. Firma w swojej ofercie poza roletami zewnętrznymi posiada systemy moskitier, które można dopasować do każdego rodzaju okna (moskitery zwijane lub ramkowe stałe), drzwi balkonowych (moskitiera otwierana) lub tarasowych (moskitiera przesuwna bądź plisowana).

Nasi dostawcy
Systemy Aluminiowe
Stolarka drewniana
Szkło
Stolarka PVC