Zapoznałam/em się i akceptuję
informację o RODO    AKCEPTUJĘ
14 657 27 27
biuro@alumax.info
Prefabrykacje

Firma Alumax Wiesław Marciniec dla swoich partnerów świadczy usługę prefabrykacji swoich systemów, w przypadku ścianek, fasad, okien, drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych lub ogrodu zimowego, elementy są odpowiednio przygotowane przez docięcie i wyfrezowanie oraz złożone w warsztacie.

W kwestii systemu przeciwpożarowego konstrukcja jest pocięta, wyfrezowana, zmontowana w ramę wyposażoną w taśmę pęczniejącą oraz wkłady ognioochronne.  Poziom i zakres współpracy jest zróżnicowany, dopasowany do oczekiwań Klientów. Nasza współpraca z renomowanym dostawcami oraz lakiernią, pozwala na zaoferowanie kompleksowej usługi, w efekcie której dostarczane są do Klienta gotowe elementy.

W zależności od oczekiwań odbiorców dostarczamy wyroby kompletne lub prefabrykaty (pocięte na wymiar, z nawierceniami, itd.). Wysoką jakość produktów oraz stosowanych rozwiązań, gwarantują systemy Aluprof i Aluron.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i doświadczonemu zespołowi pracowników, gwarantujemy bezpieczeństwo i komfort współpracy – odpowiadamy za całość realizowanego zamówienia.

Nasi dostawcy
Systemy Aluminiowe
Stolarka drewniana
Szkło
Stolarka PCV