Zapoznałam/em się i akceptuję
informację o RODO    AKCEPTUJĘ
14 657 27 27
biuro@alumax.info
Alumax w programie telewizyjnym TVP3 Kraków
2017-11-17

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu programu telewizyjnego "Na Pogórzu - Program Powiatu Tarnowskiego" wyemitowanego w TVP3 Kraków. Znalazła się tam prezentacja naszej firmy oraz oferowanych przez nas produktów i usług. Program nawiązuje m.in. do wyróżnienia, jakie ALUMAX otrzymał w 2017 roku w ramach Nagrody Gospodarczej Starosty Tarnowskiego.

 

 

Nagroda Gospodarcza Starosty Tarnowskiego ma na celu promowanie i pokazanie przedsiębiorców, którzy zatrudniają jak najwięcej pracowników z terenu powiatu tarnowskiego oraz firm stosujących produkcję ekologiczną. Używając sformułowania "produkcja ekologiczna" chodzi o taki sposób wytwarzania produktów, który minimalizuje wszelkie negatywne oddziaływanie na środowisko naturalne.


Takie kryteria przeważają przy ocenie wszystkich składanych wniosków przez samorządy gminne, samorządy gospodarcze i izby rzemieślnicze. Te podmioty mają możliwość i prawo zgłaszania swoich kandydatów do Nagrody Gospodarczej Startosty Tarnowskiego.

 Doceniając fakt przyznania naszej firmie wyróżnienia, mamy nadzieję, że w kolejnych latach będziemy rozwijać się równie dynamicznie i intensywnie oraz tak, by dzięki naszym działaniom i pracy móc zasługiwać na kolejne nagrody.

 

 

Nasi dostawcy
Systemy Aluminiowe
Stolarka drewniana
Szkło
Stolarka PCV